VI Niedziela Wielkanocna /21.5.2017/

1.Zapraszamy na nabożeństwo majowe codziennie, o godz. 18.30.

2.W niedziele okresu wielkanocnego wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej dzielą się paschalną radością na ulicach naszej parafii. Ewangelizacja rozpoczyna się o godz. 15.30 przed kościołem. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło.

3.Dziś niedziela inkasencka. Ofiary na prace prowadzone przy kościele można składać w zakrystii oraz w Betanii u państwa Petrażyckich.

4.W piątek rozpoczniemy Nowennę do Opatrzności Bożej, przygotowującą do Święta Dziękczynienia, które przeżywać będziemy 4. czerwca. Nowennę odmawiać będziemy podczas nabożeństw majowych.

5. Ponawiamy zaproszenie dla młodzieży parafialnej (uczniów: trzecich klas gimnazjum, liceum i studentów) na spotkanie, które odbędzie się w piątek, 26 maja o godz. 18.30 w Betanii. Szczególnie zachęcamy do przyjścia osoby poszukujące wartościowego środowiska, w którym można miło spędzić czas.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i życzymy Bożego błogosławieństwa na nadchodzący tydzień.