V Niedziela Wielkanocna /14.5.2017/

1.Zapraszamy na nabożeństwo majowe codziennie, o godz. 18.30.

2.W niedziele okresu wielkanocnego wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej dzielą się paschalną radością na ulicach naszej parafii. Ewangelizacja rozpoczyna się o godz. 15.30 przed kościołem. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło.

3.We wtorek obchodzimy uroczystość świętego Andrzeja Boboli, męczennika, patrona Polski i Warszawy. Tego dnia Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na indywidualną modlitwę wstawienniczą w godz. 18.00 – 21.00 do Niebieskiej Kaplicy.

4.Serdecznie zapraszamy młodzież parafialną (uczniów: trzecich klas gimnazjum, liceum i studentów) na spotkanie integracyjne, które odbędzie się w piątek, 19 maja o godz. 18.30 w Dolnym Kościele. W programie poczęstunek oraz gry integracyjne. Szczególnie zachęcamy do przyjścia osoby poszukujące wartościowego środowiska, w którym można miło spędzić czas.

5.Zachęcamy do włączenia się w akcję zbiórki tekstyliów organizowaną przez Polski Czerwony Krzyż. Pojemnik do którego można wrzucać odzież, buty, pościel, itp. znajduje się przy wjeździe na teren kościoła od strony ulicy Gandhi. Środki ze sprzedaży tekstyliów PCK przeznaczy na pomoc potrzebującym w Warszawie oraz na projekty pomocowe i edukacyjne.

6.Dziękujemy za włączenie się w akcję Caritasu „Rodzina rodzinie”, mającą na celu adoptowanie, poprzez wsparcie finansowe, konkretnych rodzin w Syrii. Zebraliśmy 11 677 zł. Zebraliśmy 11 677 zł. Nasza parafia adoptuje cztery rodziny syryjskie. Ponieważ na półroczną adopcję czterech rodzin potrzeba 12 240 zł, brakującą kwotę dopłaci parafia.