«

»

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego /16.4.2017/

1.Serdecznie dziękujemy za udział w przygotowaniu naszego kościoła do świąt Wielkanocnych.

Szczególne podziękowania składamy naszemu artyście panu Jerzemu Derkaczowi, który przygotował Grób Pański oraz zorganizował wystawę na emporach pt. „Woda źródłem życia”, prezentującą prace 38 autorów. Dziękujemy siostrze Janinie za pracę w kościele i w zakrystii. Księdzu Janowi, wraz z szafarzami, lektorami oraz służbą liturgiczną dziewcząt i chłopców, dziękujemy za przygotowanie i przeprowadzenie liturgii Triduum Paschalnego. Dziękujemy za pomoc w liturgii siostrze Marzenie. Bóg zapłać panu organiście Andrzejowi Molędzie, chórowi, scholi ze Mszy Świętej o 19.00 i scholi Nikodemowej na czele z siostrą Iwoną za upiększenie śpiewem celebracji liturgicznych. Dziękujemy także zespołom parafialnym, które prowadziły adorację przy Grobie Pańskim i wzięły udział w Drodze Krzyżowej ulicami Ursynowa. Panu Andrzejowi Skoczkowi dziękujemy za przygotowanie rozważań na Drogę Krzyżową.

2.W drugi dzień Świąt Wielkanocnych porządek Mszy Świętych niedzielny.

3.Codziennie, do soboty włącznie zapraszamy na Nowennę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. W następną niedzielę, o godz. 15.00, zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która odbędzie się przed wejściem do kościoła.

4.Grupa Odnowy w Duch Świętym „MIRIAM” zaprasza na indywidualną modlitwę wstawienniczą we wtorek, 18 kwietnia, od godz. 18.00 do 21.00 w Niebieskiej Kaplicy.

5.Parafia błogosławionego Edmunda Bojanowskiego, przy ul. Kokosowej 12, serdecznie zaprasza rodziców, dziadków i opiekunów niepełnosprawnych dzieci w każdym wieku na comiesięczne spotkania. W przyszłą niedzielę, 23. kwietnia, o godz. 16.30, odprawiona zostanie Msza Święta z homilią ks. Adama Zelgi, inaugurująca spotkania rodziców.

6.Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w setną rocznicę objawień fatimskich. Autokarowa pielgrzymka odbędzie się w dniach 13. i 14. maja. Trasa pielgrzymowania obejmie ponadto Sanktuarium Matki Bożej Anielskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej i Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Szczegółowe informacje w zakrystii.

7.Wraz z wszystkimi księżmi z naszej parafii, na czele z księdzem Proboszczem, życzymy, aby blask Zmartwychwstałego Chrystusa rozproszył wszystkie nasze ciemności, przynosząc nam miłość, pokój i radość.