«

»

I Niedziela Wielkiego Postu /5.3.2017/

 1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Gorzkie Żale w niedziele o 18.00, Drogi Krzyżowe – w piątki: o17.00 dla dzieci, o 18.00 dla dorosłych i o 20.00 dla młodzieży. Zapraszamy także na Jutrznię – poranną modlitwę Kościoła – od poniedziałku do piątku, o godz. 6.00, w kościele dolnym.
 2. Dziś niedziela inkasencka. Ofiary na prace prowadzone przy kościele można składać w zakrystii oraz w Betanii u państwa Petrażyckich.
 3. Dzisiaj o godzinie 13:20 w salce świętego Franciszka, Domu Parafialnego Betania, odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
 4. Jutro, o godz. 19.00, Msza Święta za zmarłych, polecanych Bogu w modlitwie wypominkowej. Zachęcamy do udziału w niej.
 5. Grupa Odnowy w Duchu Świętym „MIRIAM” zaprasza na indywidualną modlitwę wstawienniczą we wtorek, 7 marca, w godzinach od 18.00 do 21.00, do Niebieskiej Kaplicy.
 6. W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową i Nieszpory o świętym Tomaszu Apostole na godz. 18.00 oraz na Mszę Świętą w intencji czcicieli świętego Tomasza o godz. 19.00.
 7. Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy i żony na konferencję „Między matką a żoną”, na której poruszane będą zagadnienia związane z łączeniem tych ról. Konferencja odbędzie się 11. marca o godz. 10.00 w Betanii. Zapisy i harmonogram: www.tworczakobieta.pl
 8. Zapraszamy na zajęcia muzyczne dla dzieci w Betanii, w każdy czwartek, o godz. 10.00. Szczegóły na stronie: www.spotkaniamam.pl.
 9. Zapraszamy na pielgrzymkę kobiet do Kalisza, która odbędzie się 25. marca. Koszt: 60 zł. Zapisy w zakrystii u siostry Janiny.
 10. W dostępnym już, marcowym, wydaniu WIADOMOŚCI PARAFIALNYCH, znajdziemy m.in.: relacje ze Światowego Dnia Chorego w naszej Parafii i w Ursynowskim Centrum Onkologicznym; reportaż z pielgrzymki na Ukrainę (na dawne Polskie Kresy); szczegółowe informacje, jak przekazać 1% podatku na Parafialną Caritas; a wewnątrz – MAŁY APOSTOŁ dla dzieci.
 11. Informujemy, że tym tygodniu, wyjątkowo, nie będzie wykładów z Księdzem Proboszczem.
 12. Dzisiaj, po Mszach Świętych, zbiórka do puszek na potrzeby Hospicjum Onkologicznego, które jest w naszej parafii. Za ofiary – Bóg zapłać.
 13. Schola od św. Tomasza, posługująca na Mszy Świętej o godzinie 19 zaprasza wszystkich, a w sposób szczególny mężczyzn, do współpracy w przygotowaniu oprawy muzycznej Triduum Paschalnego. Próby odbywają się w środy w godzinach 20-22 w domu parafialnym Betania