«

»

BIBLIJNA AKADEMIA NAJMŁODSZYCH – seria 14.

Serię 16 pytań Akademii Biblijnej otrzymacie dopiero po feriach zimowych.

Punktacja po serii 14:

 

 

Imię i nazwisko dziecka

1-11

Seria 12 Seria 13 Seria 14 Seria 15

Seria 16

1.Jan Krauss

55

5  5  5
2.Julia Godlewska

55

5

 5  5
3.Emanuel Czernik

54

5

 5  5
4.Hubert Świętosławski

50

 5  5
5.Oskar  Świętosławski

50

 5  5
6.Igor Świętosławski

49

 5  5
7.Gabrysia Jankowska

43

5

 –  5
8.Paulina Ramza

49

5

 4  3
9.Magda Ramza

49

5

 4  3

10.Mikołaj Zembaczyński

48

5

 5  5
11.Leon Dymowski

40

5

 5  –
12.Róża Śmigiel

35

 –  –
13.Ola Kruszyńska

39

5

 5  –
14.Paweł Kwiatkowski

25

 –  –
15.Jan Kaczmarek

35

 –  –
16.Aleksandra Milewska

20

 –  –
17.Weronika Moczulska

20

 –  –
18.Kasia Parzonko

15

 –  –
19.Amelka Bańcynowska

15

 –  –
20.Izabela Kuczaba

15

 –  –
21.Zuzanna Łyp

15

 –  –
22.Małgorzata Pietrzak

10

 –  –
23.Ania Noworyta

10

 –  –
24.Adam Dobrzyński

15

 –  –
25.Zuzia Dobrzyńska

15

 –  –
26.Małgorzata Baranowska

9

 –  –
27.Maciek Skorupski

5

 –  –
28. Maria Bud-Gusaim

5

 –  –
29.Janek Rzepakowski

4

 –  –

30.Wiktoria Łęczycka

4

 –  –
31.Wiktoria Młynarczyk

8

 5  5
32.Wiktoria Miszczuk

6

 –  –
33.Zuzanna Lipińska

1

 –  –
34.Daria Kotela

1

 –  –
35.Michał Ciechan

5

 –  –
36.Oliwia Brodniewicz

4

 –  –
37.Gabrysia Godlewska

8

 –  –
38. Zofia Sękowska

5

 –  –
39. Janek Leszkowicz

5

 –  –
40. Lila Czapla

4

 –  –
41.Sandra Pielachowska

5

 –  –
42.Natalia Karolczuk

5

 –  –
43.Wiktor Wereszczyński

5

 –  –
44.Oliwia Baprawska

4

 –  –
45.Małgorzata Głogowska

2

 –  –
46.Alicja Piętka

5

 –  –
47.Ola Gaworczyk

4

 –  –
48.Kuba Kotek

1

 –  –
49.Beniamin Milej

1

 –  –
50.Karolina Baran

7

 –  –
51.Aleksandra Janczarek

4

 –  –
52.Mikołaj Frączek

5

 –  –
53.Marysia Szymankiewicz

5

 –  –
54.Iga Kowalska

5

 –  –
55.Ola Zielińska

5

 –  –
56.Marta Pokorowska

5

 –  –
57.Maja Niedziałkowska

5

 –  –
58.Ula Dzierżko

5

 –  –
59.Antoni Kowalski

5

 –  –
60.Wiktor Wereszczyński

4

 –  –
61.Agata Ziętek

3

 –  –
62.Milena Śmietańska

4

 –  –
63.Tola Łuczaj

2

 –  –
64.Kornelia Czerwińska

2

 –  –
65.Zosia Kowalska

5

 –  –
66.Basia Pietryka

5

 –  –

Kartkę z odpowiedziami przynosimy za tydzień na Mszę Św.  Prace przyniesione po terminie nie będą doliczane do punktacji. Pamiętajcie, że jeżeli nie ma Was na Mszy św. o godz.10.30, to najpóźniej do wtorku oddajcie kartkę  w zakrystii s. Janinie i poproście o przekazanie s.Marzenie.

Bardzo proszę podpisywać prace.

Przyniesienie pracy wiąże się ze zgodą na umieszczenie imienia i nazwiska dziecka wraz z ilością punktów na stronie parafii.