«

»

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO /8.1.2017/

1. Przeżywamy dziś święto Chrztu Pańskiego. Prosimy Boga, abyśmy mogli być wierni przyrzeczeniom złożonym na chrzcie świętym.

2. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 17.00, odbędzie się Przedstawienie Bożonarodzeniowe: „Polskie Betlejem – przesłanie miłosierdzia”. Wystąpi Zespół Teatralny Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej. Serdecznie zapraszamy.

3. W uroczystość Objawienia Pańskiego ksiądz kardynał Kazimierz Nycz odznaczył dwie nasze parafianki: Panią Annę Paziewską i Panią Zofię Stępień medalami świętego Stanisława Zasłużeni dla Archidiecezji. Gratulujemy.

4. We wtorek zapraszamy na nieszpory o świętym Tomaszu Apostole na godz. 18.15 oraz na Mszę Świętą w intencji czcicieli świętego Tomasza o godz. 19.00.

5. Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień:

Poniedziałek, 9.01 – ul. Polinezyjska 1

Wtorek, 10.01 – ul. Polinezyjska 2/1-42

Środa, 11.01 – ul. Polinezyjska 2/43-84, Polinezyjska 3 i Polinezyjska 4/1-39

Czwartek, 12.01 – ul. Polinezyjska 4/40-85

Piątek, 13.01 – ul. Polinezyjska 5 i Polinezyjska 6/1-32

Sobota, 14.01 – ul. Polinezyjska 6/33-76

 

Wizytę rozpoczynamy o godz. 16.30, a w sobotę o 14.00. Mieszkańców wyczytanych bloków prosimy o zabranie plakatów informacyjnych i wywieszenie ich na klatkach schodowych.

6. Schola od świętego Tomasza, dbająca o posługę muzyczną w trakcie niedzielnej Mszy Świętej o godz. 19, zaprasza do dołączenia w swoje szeregi. Może to być okazja do zrealizowania noworocznego postanowienia. Próby odbywają się w środy, o godz. 20 w domu parafialnym Betania. Kontakt w trakcie prób, w niedzielę po Mszy Świętej o 19 oraz przez facebook’a.

7. Dostępna jest styczniowa edycja WIADOMOŚCI PARAFIALNYCH, w której m.in. znajdziemy relacje z poświęcenia tablicy pamiątkowej z okazji Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski, z kolejnej rocznicy sprowadzenia relikwii świętego Tomasza Apostoła do naszej Parafii, z Wigilii dla niepełnosprawnych. Zachęcamy do lektury.