«

»

II Niedziela Zwykła /15.1.2017/

1.Zapraszamy na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa – dziś o godz. 18.30.

2.Obchodzimy dzisiaj 103. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Zgodnie z wolą Papieża Franciszka w tym roku dzień ten poświęcony jest tematowi: Imigranci niepełnoletni, bezbronni i pozbawieni głosu. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich migrantach i uchodźcach.

3.Dzisiaj niedziela inkasencka. Ofiary na prace prowadzone przy kościele można składać w zakrystii oraz w „Betanii” u państwa Petrażyckich.

4.Odnowa w Duchu Świętym „MIRIAM” zaprasza na indywidualną modlitwę wstawienniczą, we wtorek, 17 stycznia, od godziny 18.00 do 21.00, w Niebieskiej Kaplicy.

5.W najbliższy wtorek obchodzić będziemy w kościele katolickim w Polsce XX Dzień Judaizmu, a od środy przeżywać będziemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, którego hasło brzmi: Pojednanie – miłość Chrystusa przynagla nas.

6.Informujemy, że osoby ze wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej z naszej parafii odwiedzą mieszkania naszych parafian przy ul. KEN 51, 53, 55 i 57, w najbliższą środę, w godz. 18-20. Pragną oni w ten sposób dzielić się swoim osobistym świadectwem spotkania z Chrystusem Zmartwychwstałym. Każda z tych osób posiada specjalne błogosławieństwo księdza Proboszcza na piśmie.

7.Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień:

Poniedziałek, 16.01 – ul. Polinezyjska 7 i 12

Wtorek, 17.01 – ul. Szolc-Rogozińskiego 5

Środa, 18.01 – ul. Szolc-Rogozińskiego 6

Czwartek, 19.01 – ul. Szolc-Rogozińskiego 8 i 9

Piątek, 20.01 – ul. Szolc-Rogozińskiego 7, 10, 11, 12 i 15/1-29

Sobota, 21.01 – ul. Szolc-Rogozińskiego 15/30-95

Wizytę rozpoczynamy o godz. 16.30, a w sobotę o 14.00. Mieszkańców wyczytanych bloków prosimy o zabranie plakatów informacyjnych z zakrystii i wywieszenie ich na klatkach schodowych.

8.Szkoła Podstawowa Przymierza Rodzin znajdująca się na terenie naszej parafii zaprasza na spotkania rekrutacyjne dotyczące „Zerówek” i klas pierwszych,  21 stycznia i 4 lutego. Szczegóły na plakatach.

9.Na rozpoczynający się tydzień życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa.