IV NIEDZIELA ADWENTU /18.12.2016/

1. Trwa Adwent. Msze Święte Roratnie od poniedziałku do soboty o godz. 6.00. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci. Po Roratach poczęstunek dla dzieci (od poniedziałku do czwartku). W Adwencie zapraszamy także na Jutrznię – poranną modlitwę Kościoła – w dni powszednie o godz. 6.00, w kościele dolnym.
  2. Caritas parafialna rozprowadza świece wigilijne i sianko. Można również nabywać opłatki, z których dochód przeznaczony jest na ogrzewanie naszego kościoła. Ponadto, jak co roku, Caritas będzie prowadziła zbiórkę żywności dla swoich podopiecznych w supermarkecie Gross             na ul. Hawajskiej oraz w supermarkecie API na ul. Polinezyjskiej. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej akcji.
  3. Dziś niedziela inkasencka. Ofiary na kościół można składać w Betanii u Państwa Petrażyckich lub w zakrystii.
  4. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i gości na koncert Akademii Gospel dla Dzieci – dzisiaj, o godz. 11.30, w kościele dolnym.
  5. W dniu dzisiejszym zapraszamy na Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.30.
  6. Odnowa w Duchu Świętym „MIRIAM” zaprasza na indywidualną modlitwę wstawienniczą w najbliższy wtorek, od godz. 18 – 21.00 w Niebieskiej Kaplicy.
  7. W Wigilię zapraszamy na Mszę Świętą koncelebrowaną o północy, tzw. Pasterkę. Po niej tradycyjnie będziemy łamać się opłatkiem. 24.12 nie będzie spowiedzi ani Mszy Świętej o godz. 19.00.
  8. W pierwszy i drugi dzień Świąt Msze Święte według porządku niedzielnego. W pierwszy dzień świąt, 25.12 nie będzie Mszy Świętej o godz. 7.30.
  9. Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień:

Kolęda będzie tylko jutro (w poniedziałek), przy ul. Magellana 8, 10 i 11.

Wizytę rozpoczynamy o godz. 16.30. Mieszkańców wyczytanych bloków prosimy o zabranie plakatów informacyjnych i wywieszenie ich na klatkach schodowych.

1. Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa na czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Niech przychodzący Chrystus rozproszy swym blaskiem nasze ciemności.