III NIEDZIELA ADWENTU /11.12.2016/

1. Trwa Adwent. Msze Święte Roratnie od poniedziałku do soboty o godz. 6.00. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci. Po Roratach poczęstunek dla dzieci (od poniedziałku do piątku). W Adwencie zapraszamy także na Jutrznię – poranną modlitwę Kościoła – o godz. 6.00, w kościele dolnym.
  2. Caritas parafialna rozprowadza świece wigilijne i sianko. Można również nabywać opłatki, z których dochód przeznaczony jest na ogrzewanie naszego kościoła. Ponadto, jak co roku, Caritas będzie prowadziła zbiórkę żywności dla swoich podopiecznych w supermarkecie Gross na ul. Hawajskiej oraz w supermarkecie API na ul. Polinezyjskiej. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej akcji.
  3. W minioną niedzielę zebraliśmy 7756 zł na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać.
  4. W dniu dzisiejszym zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 18.30.
  5. Rozpoczęliśmy parafialne rekolekcje adwentowe. Nauki rekolekcyjne dzisiaj na wszystkich Mszach Świętych, a w poniedziałek, wtorek i środę na Mszach o godz. 9.00 i 19.00. Od poniedziałku do środy spowiedź zaczynamy pół godziny przed Mszami z naukami rekolekcyjnymi.
  6. Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców Talent w piątek, 16. grudnia, o godz. 19.00. Tytuł spotkania: „O sukcesie”.
  7. W najbliższą sobotę ksiądz prałat Tomasz Król obchodzi 50. rocznicę święceń kapłańskich. Polecamy go modlitwie parafian. Tego dnia o godz. 11.30 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną w jego intencji.
  8. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i gości na koncert Akademii Gospel dla Dzieci – w następną niedzielę, 18.12, o godz. 11.30, w kościele dolnym.
  9. Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień:

W poniedziałek, wtorek i środę nie będzie kolędy z uwagi na rekolekcje parafialne.

Czwartek, 15.12 – ul. Teligi 4 i 6

Piątek, 16.12 – ul. Magellana 1, 2, 3, 4 i 5

Sobota, 17.12 – ul. Magellana 6, 7 i 9

Wizytę rozpoczynamy o godz. 16.30, a w sobotę o godz. 14.00. Mieszkańców wyczytanych bloków prosimy o zabranie plakatów informacyjnych i wywieszenie ich na klatkach schodowych.

1. Życzymy wszystkim dobrego przeżycia drugiej połowy Adwentu.