«

»

I NIEDZIELA ADWENTU /27.11.2016/

 1. Rozpoczynamy Adwent. Msze Święte Roratnie od poniedziałku do soboty o godz. 6.00. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci. Po Roratach poczęstunek dla dzieci (od poniedziałku do piatku). W Adwencie zapraszamy także na Jutrznię – poranną modlitwę Kościoła – o godz. 6.00, w kościele dolnym.
 2. W dniu dzisiejszym zapraszamy na Nieszpory o godz. 18.30.
 3. W minioną niedzielę zebraliśmy 22 265 zł i 122 euro na pomoc dla misji w Zambii. Bóg zapłać za te ofiary.
 4. W środę obchodzimy święto świętego Andrzeja Apostoła.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi i zapraszamy na adorację we czwartek od godz. 16.00. W piątek Msza Święta pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17.00. W sobotę Msza Święta o Najświętszym Sercu Maryi o godz. 8.00.
 6. W naszej parafii trwają katechezy Drogi Neokatechumenalnej. Odbywają się one w kościele dolnym w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy!
 7. W tym tygodniu rozpoczynamy wizytę duszpasterską, której celem jest spotkanie parafian z duszpasterzami, wspólna modlitwa oraz poświęcenie mieszkań. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na prace przy kościele. Wizytę rozpoczynamy o godz. 16.30.

Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień:

Poniedziałek, 28.11 ul. Alternatywy 1 i 5

Wtorek, 29.11 ul. Alternatywy 3

Środa, 30.11 ul. Alternatywy 4/1-200

Czwartek, 1.12 ul. Alternatywy 4/201-283

Piątek, 2.12 – nie będzie kolędy, ze względu na pierwszy piątek miesiąca

Sobota, 3.12 – nie będzie kolędy, ze względu na pierwszą sobotę miesiąca

 

 1. W przyszłą niedzielę (4.12) przeżywać będziemy XVII Dzień Modlitwy i Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Tego dnia zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 2. Grupa Odnowy w Duchu Świętym „MIRIAM” zaprasza na 6 grudnia na godz. 19.00 na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie. W tym dniu nie będzie indywidualnej modlitwy wstawienniczej.
 3. Serdecznie zapraszamy na spotkania Wspólnoty Rodzin w naszej parafii.
  Odbywają są one w każdą I i III niedzielę miesiąca w godz. 11.30-12.30 w sali
  św. Franciszka w Betanii. Na spotkaniach małżonkowie mają możliwość wspólnego wzrastania w wierze poprzez modlitwę uwielbienia i katechezy. W tym czasie dzieci uczestniczą w warsztatach tematycznych. W grudniu zapraszamy 4.12 i 18.12. Szczegółowe informacje pod adresem mailowym wr_tomasz@ yahoogroups.com.
 4. Dostępne są już grudniowe, świąteczne, WIADOMOŚCI PARAFIALNE. Zachęcamy do lektury.
 5. Życzymy wszystkim dobrego przeżycia Adwentu.