«

»

AKADEMIA BIBLIJNA NAJMŁODSZYCH – seria 8, 9, 10.

Kochani,
z powodu awarii strony internetowej naszej parafii punktacja BAN pojawia się z ponad dwutygodniowym opóźnieniem – przepraszamy. Zasady pozostawały jednak zgodne z regulaminem, w każdy wtorek po oddaniu przez Was odpowiedzi punktacja była wprowadzana na listę uczestników BAN.
Nadal zdarza się, że oddajecie nie podpisane prace, proszę zwracajcie na to uwagę.
Punktacja BAN po 10 serii pytań:

 

Imię i nazwisko dziecka

1-6

Seria 7 Seria 8 Seria 9 Seria 10 Seria 11
1.Jan Krauss

30

5 5 5

5

2.Julia Godlewska

30

5 5 5

5

3.Oskar Świętosławski

30

5 5 5

4.Hubert Świętosławski

30

5 5 5

5.Igor Świętosławski

30

4 5 5

6.Emanuel Czernik

29

5 5 5

5

7.Gabrysia Jankowska

29

4 5

8.Paulina Ramza

25

5 4 5

5

9.Magda Ramza

25

5 4 5

5

10.Mikołaj Zembaczyński

25

5 4 4

5

11.Paweł Kwiatkowski

25

12.Jan Kaczmarek

25

5

5

13.Aleksandra Milewska

20

14.Weronika Moczulska

20

15.Róża Śmigiel

20

5

5

16.Leon Dymowski

15

5 5 5

5

17.Ola Kruszyńska

14

5 5 5

5

18.Kasia Parzonko

15

19.Amelka Bańcynowska

15

20.Izabela Kuczaba

15

21.Zuzanna Łyp

10

22.Małgorzata Pietrzak

10

23.Ania Noworyta

10

24.Adam Dobrzyński

10

5

25.Zuzia Dobrzyńska

5

5 5

26.Małgorzata Baranowska

9

27.Maciek Skorupski

5

28. Maria Bud-Gusaim

5

29.Janek Rzepakowski

4

30.Wiktoria Łęczycka

4

31.Wiktoria Młynarczyk

8

32.Wiktoria Miszczuk

6

33.Zuzanna Lipińska

1

34.Daria Kotela

1

35.Michał Ciechan

5

36.Oliwia Brodniewicz

4

37.Gabrysia Godlewska

8

38. Zofia Sękowska

5

39. Janek Leszkowicz

5

40. Lila Czapla

4

41.Sandra Pielachowska

5

42.Natalia Karolczuk

5

43.Wiktor Wereszczyński

5

44.Oliwia Baprawska

4

45.Małgorzata Głogowska

2

46.Alicja Piętka

5

47.Ola Gaworczyk

4

48.Kuba Kotek

1

49.Beniamin Milej

1

50.Karolina Baran

7

51.Aleksandra Janczarek

4

52.Mikołaj Frączek

5

53.Marysia Szymankiewicz

5

54.Iga Kowalska

5

55.Ola Zielińska

5

56.Marta Pokorowska

5

57.Maja Niedziałkowska

5

58.Ula Dzierżko

5

59.Antoni Kowalski

5

60.Wiktor Wereszczyński

4

61.Agata Ziętek

3

62.Milena Śmietańska

4

63.Tola Łuczaj

2

64.Kornelia Czerwińska

2

65.Ola Kruszyńska

5

66.Basia Pietryka

5

67.Zosia Kowalska

5

 

Kartkę z odpowiedziami przynosimy za tydzień na Mszę Św.  Prace przyniesione po terminie nie będą doliczane do punktacji. Pamiętajcie, że jeżeli nie ma Was na Mszy św. o godz.10.30, to najpóźniej do wtorku oddajcie kartkę  w zakrystii s. Janinie i poproście o przekazanie s.Marzenie.

Bardzo proszę podpisywać prace.

Przyniesienie pracy wiąże się ze zgodą na umieszczenie imienia i nazwiska dziecka wraz z ilością punktów na stronie parafii.