NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA /20.11.2016/

1. Przeżywamy dziś niedzielę Chrystusa Króla. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 12.00, podczas której dokonamy Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana w naszej parafii.
  1. W minioną niedzielę zebraliśmy 8260 zł na pomoc dla prześladowanych chrześcijan. Bóg zapłać za te ofiary.
  2. Dzisiaj niedziela inkasencka. Ofiary na prace prowadzone przy kościele można składać w „Betanii” u państwa Petrażyckich oraz w zakrystii.
  3. Również dzisiaj, Liturgiczna Służba Dziewcząt z naszej parafii będzie rozprowadzać kalendarze na przyszły rok. Dochód zostanie przeznaczony na fundusz tej grupy.
  4. W dniu dzisiejszym zapraszamy na Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.30.
  5. Za tydzień rozpoczynamy Adwent. Msze Święte Roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 6.00. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci. Po Roratach poczęstunek dla dzieci.
  6. Grupa Odnowy w Duchu Świętym „MIRIAM” zaprasza na 6 grudnia na godz. 19.00 na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie. W tym dniu nie będzie indywidualnej modlitwy wstawienniczej.
  7. W naszej parafii trwają katechezy Drogi Neokatechumenalnej. Odbywają się one w kościele dolnym w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy!
  8. Gościmy dziś w naszej parafii księdza Zbigniewa. Po Mszy Świętej zechciejmy go wesprzeć naszymi ofiarami na misje.
  1. Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa.