«

»

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA /9.10.2016/

  1. Obchodzimy dziś XVI Dzień Papieski, przeżywany pod hasłem „Bądźcie świadkami miłosierdzia”. Po Mszy Świętej zbiórka do puszek na stypendia edukacyjne dla zdolnej młodzieży z ubogich środowisk.
  2. Przez cały październik zapraszamy na modlitwę różańcową: dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, a dla dorosłych codziennie o godz. 18.00.
  3. Spotkanie z rodzicami i licealistami, którzy ukończyli pierwszy rok przygotowań do sakramentu bierzmowania odbędzie się dzisiaj, o godz. 20.00, w kościele dolnym.
  4. W poniedziałek zapraszamy na godz. 18.00 na Nabożeństwo ku czci św. Tomasza Apostoła połączone z Modlitwą Różańcową oraz na Mszę Świętą w intencji czcicieli św. Tomasza o godz. 19.00.
  5. Zapraszamy na Mszę Świętą, wieczór uwielbienia i spotkanie w grupach dla żon – 13. paździer-nika, w godz. 18.30 – 21.00, w naszym kościele.
  6. W najbliższą sobotę o godz. 6.00 wyruszy sprzed naszego kościoła tradycyjna pielgrzymka kobiet na Jasną Górę. Otoczmy pielgrzymów naszą modlitwą.
  7. Za tydzień rozpoczniemy w naszej parafii katechezy Drogi Neokatechumenalnej. Spotkania będą odbywać się w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00. Początek 17. października.
  8. Kurs Alpha w naszej parafii rozpocznie się w poniedziałek, 24 października, o godz. 19.00. Jest to inspirujący cykl dziesięciu cotygodniowych spotkań umożliwiających odkrycie głębszego znaczenia chrześcijaństwa i zbudowania osobistej więzi z Bogiem. Każde spotkanie rozpoczyna się wspólnym posiłkiem, po którym jest krótki wykład o tematyce biblijnej i dyskusja w małych grupach. Udział w Kursie Alpha jest bezpłatny. Więcej informacji i zapisy na stronie naszej parafialnej wspólnoty „Chefsiba”: www.chefsiba.pl.
  9. Schola od Św. Tomasza ogłasza jesienny nabór. Wszystkich pragnących śpiewać i doskonalić swój warsztat wokalny, modlić się i miło spędzać czas zapraszamy w każdą środę o 20.00 do sali św. Anny (dawniej oratorium) na próby. Możliwy także kontakt po niedzielnej Mszy Świętej o 19.00 oraz na facebook’u: www.facebook.com/scholaodswtomasza
  10. Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa.