«

»

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA /18.09.2016/

 

 1. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ofiarach Sowieckiej agresji na Polskę i o tych, którzy zginęli w łagrach.
 2. Dzisiaj niedziela inkasencka. Ofiary na prace prowadzone przy kościele można składać w „Betanii” u państwa Petrażyckich oraz w zakrystii.
 3. Po Mszy Świętej – zbiórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi we Włoszech.
 4. Zapraszamy na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa – dziś o godz. 18.30.
 5. Odnowa w Duchu Świętym „MIRIAM” zaprasza na indywidualną modlitwę wstawienniczą we wtorek 20 września od godz.18.00 do 21.00 w Niebieskiej Kaplicy.
 6. W środę obchodzimy Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
 7. W najbliższy czwartek z naszej parafii wyrusza pielgrzymka na Ukrainę. Wyjazd o godz. 6.00 sprzed kościoła. Zbiórka uczestników kwadrans wcześniej. Prosimy o zabranie ze sobą paszportu i wymianę waluty przed wyjazdem. Otoczmy pielgrzymów naszą modlitwą.
 8. Również w czwartek, o godz. 10.00, w „Betanii” odbędzie się spotkanie integracyjne dla matek z dziećmi. Zapraszamy także matki w stanie błogosławionym.
 9. W przyszłą niedzielę w Świątyni Opatrzności Bożej odbędą się parafialne uroczystości odpustowe. Zapraszamy do Wilanowa na sumę odpustową o godz. 12.00. Jako duchowe przygotowanie do tego wydarzenia modlimy się w naszym kościele Nowenną do Opatrzności Bożej – codziennie o godz. 19.00, przed Mszą Świętą.
 10. Odnowa w Duchu Świętym „MIRIAM” i Schola Nikodemowa zapraszają  na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie 27. września o godz.19.00.
 11. W niedzielę 2. października zostanie przeprowadzona w naszej parafii akcja honorowego oddawania krwi.
 12. Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji o budowaniu relacji między matkami i córkami – 8. października, o godz. 10, przy ul. Mazowieckiej 9. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej: www.wsercumatki.pl
 13. Tradycyjna pielgrzymka kobiet na Jasną Górę odbędzie się 15. października. Koszt: 60 zł. Zapisy w zakrystii.
 1. Nasza parafia poszukuje pokoju do wynajęcie dla katechetki pracującej w szkole. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.