XXII NIEDZIELA ZWYKŁA /28.08.2016/

1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na nieszpory o godz. 18.30.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W czwartek Odnowa w Duchu Świętym i Schola Nikodemowa zapraszają na adorację Najświętszego Sakramentu w godz. 18-19. W piątek Msza św. rozpoczynająca rok szkolny dla dzieci i młodzieży, z poświęceniem tornistrów
i przyborów szkolnych, o godz. 17. W sobotę Msza św. o Najświętszym Sercu Maryi o godz. 8.00.
3. W niedzielę 4 września w Watykanie, podczas uroczystej Mszy Świętej sprawowanej o godz. 10.30, Ojciec Święty Franciszek dokona kanonizacji bł. Matki Teresy z Kalkuty, Albanki, założycielki zgromadzenia Misjonarek Miłości. Tego samego dnia o godz. 18.30, w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie Mszy Świętej będzie przewodniczył Jego Eminencja Kazimierz Kardynał Nycz dziękując Bogu za dzieło życia nowej świętej Kościoła.
4. Już za tydzień odbędzie się spotkanie inaugurujące kolejny sezon pracy artystycznej parafialnego Chóru Castitudo. Zapraszamy zarówno panie, jak
i panów. Na wszystkich pragnących rozwijać swój talent muzyczny, czekamy
5 września (w poniedziałek) o godzinie 20:00, w Sali Różańcowej Domu Parafialnego BETANIA. W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt
z panem Andrzejem, naszym organistą. Znajomość nut nie jest wymagana!
5. Wymiana tajemnic różańcowych odbędzie się 12 września o godz. 18.00
w Kaplicy Niebieskiej.
6. Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę do Kodnia, która odbędzie się 17 września. Koszt to 60 zł. Zapisy u s. Janiny w zakrystii.
7. W listopadzie br., w ramach Papieskiego Wydziału Teologicznego Św. Jana Chrzciciela w Warszawie, rozpocznie się Studium przygotowawcze do posługi nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej w Archidiecezji Warszawskiej. Studium będzie trwało do czerwca 2017 roku i zakończy się uroczystą promocją w bazylice archikatedralnej. W obliczu potrzeb duszpasterskich nasza parafia zgłosi wybranych kandydatów do udziału w tym kursie.
8. Życzymy także obfitości łask w nadchodzącym tygodniu oraz błogosławieństwa Bożego na rozpoczynający się rok szkolny.