«

»

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA /24.07.2016/

1. W tym tygodniu w ramach Światowych Dni Młodzieży gościmy grupy z RPA, Litwy oraz Panamy. Zachęcamy w dniu dzisiejszym do włączenia się w ewangelizację, którą poprowadzą młodzi z RPA przed Urzędem Dzielnicy Ursynów przechodząc wzdłuż Al. KEN do ul. Ciszewskiego, w godz. Od 10.30 do 12.30. Uroczyste posłanie na tę misję odbędzie się na końcu Mszy św. o godz. 9.00. Zapraszamy również do udziału we Mszy św. z udziałem pielgrzymów z RPA i Litwy, w poniedziałek, 25.07 o godz. 20.00, oraz z udziałem Panamy, w środę o godz. 20.00. Zachęcamy do modlitwy w intencji papieża Franciszka oraz wszystkich, którzy uczestniczą w obchodach Światowych Dni Młodzieży.

2. Zapraszamy w dniu dzisiejszym, o godz. 18.30 na Nabożeństwo Maryjne.

3. W poniedziałek, 25.07 o godz. 19.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa, które znajduje się na terenie naszej parafii. Modlimy się za tych, którzy odeszli i ich rodziny oraz wszystkich, którzy służą chorym. Ofiary złożone do puszek będą przeznaczone na potrzeby Hospicjum. Po Mszy św. z racji wspomnienia św. Krzysztofa , patrona kierowców i podróżujących będzie poświęcenie pojazdów.

4. Zapraszamy na czterodniową pielgrzymkę na Ukrainę w dniach 22-25.09.2016. Odwiedzimy takie miejscowości jak Żółkiew, Tarnopol, Trembowla, Jazłowiec, Chocim, Kamieniec Podolski, Zbaraż, Poczajów, Podhorce, Olesko, Lwów. Szczegółowy program znajduje się na stronie internetowej parafii oraz na tablicach ogłoszeń. Cena pielgrzymki: 650 zł/os. Cena nie obejmuje biletów wstępu (płatne dodatkowo 45 zł). Zapisy u s. Janiny w zakrystii. Przy zapisie wpłacamy należność oraz podajemy: adres, pesel, nr paszportu i jego datę ważności oraz nr telefonu. Przypominamy, że paszport musi być ważny 6 miesięcy od daty wjazdu na Ukrainę.

5. W poniedziałek, 25.07 o godz. 19.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa, które znajduje się na terenie naszej parafii. Modlimy się za tych, którzy odeszli i ich rodziny oraz wszystkich, którzy służą chorym. Ofiary złożone do puszek będą przeznaczone na potrzeby Hospicjum. Po Mszy św. z racji wspomnienia św. Krzysztofa , patrona kierowców i podróżujących będzie poświęcenie pojazdów.

6. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek, święto św. Jakuba Ap.; we wtorek, wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP; w piątek, wspomnienie św. Marty.