ZESŁANIE DUCHA ŚW. /15.05.2016/

1. Dziś niedziela inkasencka. Ofiary na prace prowadzone przy kościele można składać u p. Petrażyckich w „Betanii” lub w zakrystii.
  2. W poniedziałek, 16.05 przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i metropolii. Uroczysta Msza św., której przewodniczył będzie JE Kazimierz Kard. Nycz, zostanie odprawiona w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli tego dnia o godz. 18.00.
  3. Odnowa w Duchu Św. zaprasza we wtorek 17.05 w godz. 18.00 -21.00 na indywidualną modlitwę wstawienniczą do Niebieskiej Kaplicy.
  4. W czwartek, 19.05 o godz. 18.00 w kościele odbędzie się próba przed bierzmowaniem; tego dnia nabożeństwo majowe zostanie odprawione o godz. 18.45. Bierzmowanie odbędzie się na Mszy św. o godz. 19.00.
  5. W piątek, 20.05 Mszą św. rozpocznie się spotkanie Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”. Po Mszy organizatorzy zapraszają do Betanii.
  6. Wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w pielgrzymce do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży, zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 23.05 o godz. 20.00 w Betanii.
  7. „Schola od Św. Tomasza” zaprasza wszystkich chętnych do włączenia się w posługę śpiewu. Próby odbywają się w każdą środę o godz. 20.00 w Betanii.
  8. Akademia Gospel – chór dziecięcy z Ursynowa, zaprasza wszystkie rodziny na koncert, 12.06 o godz. 11.30 w dolnym kościele.
  9. Zapraszamy 18.06 na pielgrzymkę do Kałkowa, na Św. Krzyż i Skarżyska Kamiennej. Zapisy w zakrystii u s. Janiny. Koszt 60 zł.
  10. Zapraszamy na „Rekolekcje na szlaku”. W programie: wędrówka z plecakiem, poznawanie Słowa Bożego, Msze św. oraz aktywny wypoczynek. Zapisy na stronie: www.wspolnotanikodem.org. Szczegóły na plakatach, ilość miejsc ograniczona.
  11. W poprzednią niedzielę na prośbę papieża Franciszka zbieraliśmy ofiary dla poszkodowanych w Ekwadorze w wyniku trzęsienia ziemi. Zebraliśmy 6187 zł.
  12. W tym tygodniu, 18.05 obchodzą 25 rocznicę święceń kapłańskich ks. prał. Tomasz Małkiński i ks. prał. Tadeusz Bożełko. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.