VI Niedziela Wielkanocna /01.05.2016/

1. Od dnia dzisiejszego do końca maja zapraszamy codziennie o godz. 18.30 na nabożeństwo majowe.

2. Dziś niedziela inkasencka. Ofiary na prace prowadzone przy kościele można składać u p. Petrażyckich w „Betanii” lub w zakrystii.
3. Dziś o godzinie 13:20 w Sali Koncertowej Domu Parafialnego „BETANIA”, odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. W programie – informacje ogólne i projekcja filmu „Świadectwa nawróceń muzułmanów”. W trakcie trwania spotkania, będzie możliwość wsparcia materialnego dla Radia Maryja i Telewizji Trwam. Zainteresowanych wsparciem materialnym, przyjmuje też s. Janina w Zakrystii.
4. We wtorek, 3 maja obchodzimy uroczystość MB Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do czwartkowej adoracji w intencji powołań oraz do spowiedzi. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 8.00, Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17.00, a w sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 8.00, a po Mszy Nabożeństwo Fatimskie.
6. Wymiana tajemnic różańcowych w piątek, 06.05 o godz. 18.00 w kaplicy niebieskiej.
7. W przyszłą niedzielę zapraszamy o godz. 18.00 do dolnego kościoła na spotkanie przygotowujące do Światowych Dni Młodzieży.
8. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się czas I Komunii Świętych w naszej parafii, które dzieci przyjmować będą podczas Mszy św. o godz. 10.30. Prosimy, aby w związku z tym, w miesiącu maju wybierać inne Msze św. niż o 10.30.
9. „Schola od Św. Tomasza” zaprasza wszystkich chętnych do włączenia się w posługę śpiewu. Próby odbywają się w każdą środę o godz. 20.00 w Betanii.
10. Koło Przyjaciół Radia Maryja, zaprasza 18.05 na pielgrzymkę do Torunia w 96-tą rocznicę urodzin św. Jana Pawła II,. Celem pielgrzymki jest uczestnictwo w uroczystości poświęcenia Świątyni, pod wezwaniem – Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Zapisy w zakrystii u s. Janiny.
11. Ukazało się majowe wydanie naszych „Wiadomości Parafialnych”, a w nich m.in. relacje: z Triduum Paschalnego i z Ursynowskiej Drogi Krzyżowej.