«

»

IV Niedziela Wielkanocna/17.04.2016/

1. Dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne pod hasłem: Powołani do miłosierdzia.

2. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa dziś o godz. 18.30.
3. Dziś niedziela inkasencka. Ofiary na prace prowadzone przy kościele można składać u p. Petrażyckich w „Betanii” lub w zakrystii.
4. W dniu dzisiejszym w godz. od 10.00 do 14.30 można oddać krew w ambulansie podstawionym przed kościołem. Po oddaniu krwi zapraszamy do Betanii na herbatę i ciasto. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej parafii oraz na plakatach w gablotach.
5. Dziś na Mszy św. o godz. 12.00, będziemy dziękować Panu Bogu za łaskę Chrztu naszego narodu.
6. Zapraszamy na spotkanie formacyjne w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży dziś o godz. 18.00 w dolnym kościele. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Krakowa na spotkanie z papieżem Franciszkiem. Szczegółowych informacji udziela ks. Witold.
7. Odnowa w Duchu Św. zaprasza na indywidualną modlitwę wstawienniczą we wtorek 19.04 od godz.18.00 do 21.00 w Niebieskiej Kaplicy.
8. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza 18.05 na pielgrzymkę do Torunia, w 96-tą rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II. Koszt przejazdu 50zł. Pozostałe informacje w zakrystii u s. Janiny lub w gablotach.
9. W dniach 27-28.05.2016 (tuż po Bożym Ciele) zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Wielkopolski, szlakiem Piastowskim – z okazji 1050-lecia chrztu Polski. Szczegółowy program znajduje się na stronie internetowej parafii oraz na tablicy ogłoszeń w kruchcie kościoła. Koszt wynosi 260zł/os. (bez wstępów). Zapisy wraz z wpłatą u s. Janiny
w zakrystii.
10. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich wiernych archidiecezji, a szczególnie rodziny wraz z dziećmi do włączenia się w XI Marsz Świętości Życia, który odbędzie się pod hasłem: Człowiek miłosierny życiu zawsze wierny. Poprzedzi go Msza św. w Archikatedrze Warszawskiej o godz. 1.00, a potem uczestnicy marszu przejdą Krakowskim Przedmieściem do Bazyliki Świętego Krzyża. Na Placu Zamkowym, o godz. 12.00 rozpocznie się happening pro-life oraz akcja Pielucha dla Malucha, podczas której zbierane będą pieluchy, mleko i środki higieny dla niemowląt z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach.