«

»

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU /13.03.2016/

  1. Zapraszamy na Gorzkie żale dziś o godz. 18.00.
  2. Również dziś o godz. 18.00 zapraszamy do dolnego kościoła na spotkanie formacyjne przygotowujące do Światowych Dni Młodzieży.

3. W następną niedzielę rozpoczniemy Wielki Tydzień, czas bezpośredniego przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy. W Niedzielę Palmową o godz. 11.40 rozpocznie się Msza Święta z uroczystą procesją wokół kościoła. Poświęcenie palm nastąpi na wszystkich Mszach. Zachęcamy do nabywania palm, które będzie rozprowadza liturgiczna służba ołtarza dziewcząt.

4. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz prosimy o nie odkładanie spowiedzi na ostatni moment przed świętami.

5. Prosimy o przekazywanie 1% podatku na Caritas z dopiskiem dla Par. Św. Tomasza Apostoła. Pieniądze te służą biednym i potrzebującym z naszej parafii. Wzór jak wypisywać przekaz znajduje się w gablocie.

6. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „MIRIAM” zaprasza w najbliższy wtorek 15.03 o godz.19.00 na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie.

7. Zapraszamy na spotkanie zorganizowane przez Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”. Zainteresowanych zapraszamy 18 marca na Mszę św. o godz. 19.00, a po Mszy św. na konferencję, która odbędzie się o godz. 19. 45 w Sali św. Franciszka w Betanii.

8. Począwszy od 22 marca, we wtorki zapraszamy studentów i dorosłych na Kurs Alfa. Spotkania odbywają się w Betanii o godz. 19.

9. W tym tygodniu, od poniedziałku do środy odbędą się Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów: liceum nr 63 i liceum nr 109.

10. Informujemy, że nasza parafia organizuje spływ kajakowy ojców z dziećmi w terminie od 27 czerwca do 3 lipca rzeką Wierzycą. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie w gablotach. Serdecznie zapraszamy.

11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.