«

»

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU /21.02.2016/

 1. W dniu dzisiejszym i w każdą kolejną niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy o godz. 18.00 na Gorzkie Żale.
 2. Dziś niedziela inkasencka. Ofiary na prace prowadzone przy kościele można składać u p. Petrażyckich w „Betanii” lub w zakrystii.
 3. W piątek droga krzyżowa: o 17.00 dla dzieci, o 18.00 dla dorosłych i o 20.00 dla młodzieży.
 4. W poniedziałek 22.02 rozpoczynamy przygotowanie osób dorosłych do sakramentu bierzmowania. Spotkania będą w poniedziałki o 20.00 w sali św. Franciszka w „Betanii”. Szczegółowych informacji udziela ks. Jan.
 5. W środę, 24.02 o godz. 20.00 w Domu Parafialnym „Betania” rozpocznie się kurs przygotowujący do sakramentu małżeństwa (10 cotygodniowych spotkań). Zapisy narzeczonych na pierwszym spotkaniu. Serdecznie zapraszamy.
 6. Grupa „MIRIAM” zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym, które rozpoczynają się w czwartek 3 marca 2016r. o godz.18.30 w Niebieskiej Kaplicy.
 7. Serdecznie dziękujemy naszym parafianom za wsparcie Hospicjum Onkologicznego im. Św. Krzysztofa zebraliśmy ponad 13 tysięcy złotych. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 8. Rozpoczynamy rekolekcje szkolne dla dzieci i młodzieży w tym tygodniu od 22-24 Szkoła Podstawowa nr 318 a od 24-26 Szkoła Podstawowa nr 310 polecamy ich modlitwie parafian.
 9. Prosimy o przekazywanie 1% podatku na Caritas z dopiskiem dla Par. Św. Tomasza w zeszłym roku otrzymaliśmy 5600zł. Pieniądze te służą biednym i potrzebującym z naszej parafii. Wzór jak wpisywać w gablocie.
 10. Zapraszamy na spotkanie zorganizowane przez Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”, temat najbliższego spotkania – „Pewna droga w nieznane. Pokonać lęk przed zmianą.”. Zainteresowanych zapraszamy 26 lutego na Mszę św. o godz. 19.00, a po Mszy św. na konferencję, która odbędzie się o godz. 19. 45 w Betanii.
 11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym jest płyta ze śpiewem Gorzkich Żali.
 12. Na najbliższy czas życzymy wszystkim naszym parafianom błogosławieństwa Bożego.