«

»

KURS MAŁŻEŃSKI

kurs_malzenski

Kurs Małżeński w parafii św. Tomasza, czyli 8 randek…
Małżeństwa z Ursynowa zapraszamy do spędzenia czasu na rozmowach, przy spokojnej muzyce i pysznym poczęstunku. Nie ważne, czy jesteście małżeństwem od kilku miesięcy, od kilku czy kilkunastu lat. Na każdym etapie potrzebujcie wzmocnienia relacji, żeby szczęśliwie budować swoją przyszłość jako para i jako rodzina.

Dlatego od 27 września do końca listopada, działająca na terenie naszej parafii Wspólnota „Chefsiba”, organizuje wyjątkowy kurs 8 tematycznych spotkań dla 10 par, który będzie odbywał się w niedzielne popołudnia w Domu Parafialnym „Betania”  obok kościoła głównego.

W programie są ciekawe tematy m.in.: jakie są fundamenty naszego małżeństwa, jak się komunikować, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych, jak rozwiązywać konflikty i dbać o wzajemną miłość itp.

– Polecamy go każdej parze – ta inwestycja Waszego czasu z pewnością będzie bardzo pożyteczna i budująca dla całej Wasze rodziny. Codziennie nasze relacje są poddawane próbom. Wszechogarniający konsumpcjonizm, wir pracy i zadań domowych… Jak w takich warunkach budować małżeństwo? Czy ono w ogóle jest dla nas? Jakie jest jego znaczenie? Jak nad nim efektywnie pracować? Na te pytania sami znajdziecie odpowiedzi rozmawiając z małżonkiem, słuchając krótkich wykładów czy praktycznych świadectw innych małżeństw. Serdecznie zapraszamy!  – Iza i Piotr Herman, Koordynatorzy Kursu Małżeńskiego ze Wspólnoty „Chefsiba”.

Przyjmujemy zgłoszenia na tę lub kolejne edycje: kursM@chefsiba.pl.