«

»

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA /13.09.2015/

  1. Dziś o godz. 18.30 zapraszamy na Różaniec w kościele, a o godz. 20.00 na Nabożeństwo Fatimskie w niebieskiej kaplicy.
  2. Dziękujemy za wszystkie ofiary pieniężne złożone na sfinansowanie montażu kotłów przeznaczonych na ogrzewanie kościoła i plebani. Udało nam się zebrać kwotę 17 494 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z zapowiedzią, również dzisiejsza taca zostanie przeznaczona na ten cel.
  3. Rozpoczynamy nowy cykl przygotowań do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy rodziców uczniów, z 3 klas gimnazjalnych, na spotkanie informacyjne – dziś o godzinie 20.00 w Sali Koncertowej w „Betanii”. Gimnazjalistów z 3 klas zapraszamy 20.09 (niedziela), godz. 20.00 w Sali Koncertowej w „Betanii”.
  4. Serdecznie zapraszamy do nowej Wspólnoty Rodzin w naszej parafii. Spotykamy się w każdą I i III niedzielę miesiąca o godz. 11.30 w dolnej sali w Betanii. Na spotkaniach małżonkowie mają możliwość wspólnego wzrastania w wierze poprzez modlitwę uwielbienia i katechezy. W tym czasie nasze dzieci mają zajęcia tematyczne w formie warsztatów. Naszym duszpasterzem jest nasz ks. Proboszcz.
  5. Chór CASTITUDO działający przy naszej Parafii ogłasza nabór. Serdecznie zapraszamy na przesłuchania, które odbędą się 210.9 (poniedziałek) o godzinie 20.00, w Sali Różańcowej Domu Parafialnego „Betania”. Więcej informacji znajduje się na plakatach umieszczonych w gablotach przy wejściu do kościoła lub u Pana Andrzeja – organisty. Znajomość nut nie jest wymagana!
  6. Odnowa w Duchu Świętym „MIRIAM” zaprasza na indywidualną modlitwę wstawienniczą we wtorek 15.09 w godz. od 18.00 do 21.00 do sali św. Franciszka w „Betanii”, a także na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie, która zostanie odprawiona 22.09 o godz.19.00.
  7. Informujemy, że osoby ze wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej z naszej parafii odwiedzają domy naszych parafian przy ul. Polaka w każdą środę od godz. 18.00 do 20.00. Pragną w ten sposób dzielić się swoim osobistym świadectwem spotkania z Chrystusem Zmartwychwstałym. Każda z tych osób posiada specjalne błogosławieństwo ks. proboszcza na piśmie.
  8. Zapraszamy na wystawę prac malarskich wolskiej pracowni plastycznej dla dorosłych pt. „Drogi życiowe Karola Wojtyły”, którą można oglądać na Emporach w dniach od 12.09 do 06.10.2015r.
  9. W dniu 04.10.2015 przeprowadzona zostanie kolejna, już szósta akcja zbiórki krwi. W dotychczasowych akcjach nasz parafia zebrała już ponad 80 litrów krwi. Ambulans podstawiony zostanie jak poprzednio przed kościołem. Godziny pracy ambulansu: 10.00-14.40. Po oddaniu krwi zapraszamy do Betanii na herbatę i ciasto.
  10. Już trzeci raz w naszej parafii zapraszamy na spotkania małżeńskie, które odbywać się będą w niedziele od godz. 18.00 do 20.00 w Sali Koncertowej Domu Parafialnego „Betania”.