«

»

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA /06.09.2015/

 1. O godz. 18.30 zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 2. Dziś jest niedziela inkasencka. Ofiary na prace przy kościele można składać w „Betanii”
  u państwa Petrażyckich oraz w zakrystii. Przypominamy również, że dzisiejsza taca jest przeznaczona na pokrycie kosztów związanych z montażem kotłów, przeznaczonych na ogrzewanie kościoła i plebanii. Za już złożone ofiary składamy wszystkim serdeczne podziękowanie.
 3. Przypominamy, że w tym roku zakończył swoja posługę w naszej parafii ks. Michał Szymański. Jednocześnie witamy ks. Jana Skibińskiego. W tym roku został również przysłany do naszej parafii na roczną praktykę, kleryk Grzegorz Więcek.
 4. Dziś o godz. 13:20 w Sali Koncertowej Domu Parafialnego „Betania”, odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. W programie – informacje ogólne, oraz projekcja filmu „Bombardowanie Wielunia”. Czas projekcji 60 min. Wsparcie materialne dla Radia Maryja, Telewizji TRWAM można realizować w Zakrystii u Siostry Janiny, lub w trakcie spotkania.
 5. Zapraszamy wszystkie mamy z dziećmi i kobiety w stanie błogosławionym na spotkania matek z dziećmi, które odbywają się w „Betanii” w każdy wtorek od godz. 10.00. Spotkania dają nam możliwość wymiany doświadczeń w wychowaniu dzieci.
 6. W czwartek o godz. 18.15 odbędą się nieszpory o św. Tomaszu Ap., a o 19.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji czcicieli św. Tomasza.
 7. Rozpoczynamy nowy cykl przygotowań do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy rodziców uczniów, z trzecich klas gimnazjalnych, na spotkanie informacyjne 13 września (niedziela) o godzinie 20.00 w Sali Koncertowej w „Betanii”.
 8. W dniu 04.10.2015 przeprowadzona zostanie kolejna, już szósta akcja zbiórki krwi.
  W dotychczasowych akcjach nasz parafia zebrała już ponad 80 litrów krwi. Ambulans podstawiony zostanie jak poprzednio przed kościołem. Godziny pracy ambulansu:
  10.00-14.40. Osoby chcące oddać krew muszą okazać się dowodem osobistym. Po oddaniu krwi zapraszamy do Betanii na herbatę i ciasto.
 9. Pielgrzymka do Gietrzwałdu w najbliższą sobotę, 12..09. Wyjazd o godz. 6.00 rano. Jest jeszcze okazja zapisania się na pielgrzymkę u s. Janiny.
 10. 13.09 o godz. 20.00 Różaniec fatimski. Tym razem w kaplicy niebieskiej.