XII NIEDZIELA ZWYKŁA /21.06.2015/

1. O godz. 18.30 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
  2. Dzisiaj niedziela inkasencka. Ofiary na prace prowadzone przy kościele można składać
    w „Betanii” u państwa Petrażyckich oraz w zakrystii.
  3. Dziś od godz. 10.00 do 15.00 przeżywamy odpust parafialny. Zapraszamy do wspólnego świętowania korzystając z wielu atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. O godz. 13.15 odbędzie się uroczysta Msza św. Prymicyjna ks. Jana Skibińskiego oraz ks. Tomasza Śliwińskiego, którzy w naszej parafii odbywali praktykę diakońską. Po Mszy św. udzielą oni błogosławieństwa prymicyjnego.
  4. Zapraszamy całe rodziny na koncert gospelowy, który odbędzie się w Sali Koncertowej Betanii dziś o godz. 11.30. Śpiewać będzie zespół dziecięcy z Ursynowa. Będzie można zapisać się do zespołu, który wystartuje od września na terenie naszej parafii.
  5. We wtorek, 23.06 o godz. 18.30 w Kaplicy Niebieskiej odbędzie się Msza św. dla żeńskiej służby liturgicznej.
  6. W najbliższy piątek jest zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy tego dnia dzieci i młodzież na Mszę św.
    o godz. 8.00, aby dziękować Bogu za rok nauki i prosić o błogosławieństwo na czas wakacji. W sposób szczególny zapraszamy również do spowiedzi św. w czwartek w godz. od 16.00 do 19.00.
  7. Wspólnota „Nikodem” z naszej parafii zaprasza na kolejne „Rekolekcje na szlaku”. Tym razem Gorce,
    w dniach 01-05.07. W programie: wędrówka z plecakiem, poznawanie Słowa Bożego, codzienna Eucharystia, integracja, zabawy, aktywny wypoczynek. Koszt to 370 zł studenci, 440 zł osoby bez zniżek studenckich (cena obejmuje dojazd, wyżywienie oraz noclegi). Warunkiem zapisu jest wpłacenie bezzwrotnej zaliczki 100 zł. Szczegóły i zapisy w zakrystii lub na stronie internetowej paraf
  8. W dniu 12-go lipca, KPRM zaprasza do udziału w dorocznej autokarowej pielgrzymce na Jasną Górę. Koszty przejazdu 50zł. Zapisy w Zakrystii u Siostry Janiny. Szczegółowe informacje w gablotach przed Kościołem.
  9. Po Mszach św. o godz. 10.30, 12.00 i 13.15 wolontariusze z Pijarskiego Gimnazjum będą rozdawać ulotki dotyczące rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2015/2016 dla trzech grup wiekowych oraz grupy żłobkowej dzieci do dwóch lat.
  10. „Zachęcamy do udziału w głosowaniu w sprawie Budżetu Partycypacyjnegost. Warszawy na 2016 r. oddając swój głos na projekt nr 7 „Po pierwsze RODZINA – kocha, słucha, wychowuje, wybacza, pomaga, wspiera” Ursynów Obszar Ogólnodzielnicowy, którego intencją jest promocja rodziny zgodna z nauką społeczną kościoła katolickiego. Informacje na plakatach i w internecie na www.popierwszerodzina.pl.
  11. Przy wyjściu z kościoła znajduje się stolik z wyłożoną prasą katolicką, do której czytania serdecznie zachęcamy.
  12. Na rozpoczęty, nowy tydzień życzymy wszystkim naszym parafianom, sympatykom
    i gościom błogosławieństwa Bożego.