«

»

III NIEDZIELA WIELKANOCNA /19.04.2015/

 1. O godz. 18.30 zapraszamy na modlitwę różańcową.
 2. Dzisiaj niedziela inkasencka. Ofiary na prace przy kościele można składać w „Betanii”
  u państwa Petrażyckich oraz w zakrystii.
 3. Serdecznie zapraszamy na projekcję filmu pt. „Bóg nie umarł” dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.15. Koszt wstępu 7 zł.
 4. Osoby dorosłe chcące przygotować się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w najbliższy wtorek o godz. 20.00 do „Betanii”.
 5. Chór CASTITUDO działający przy naszej Parafii ogłasza nabór. Serdecznie zapraszamy na przesłuchania, które odbędą się 20.04 (w poniedziałek) o godz. 20:00, w Sali Różańcowej Domu Parafialnego BETANIA. Więcej informacji znajduje się na plakatach umieszczonych
  w gablotach przy wejściu do kościoła lub u Pana Andrzeja – organisty. Znajomość nut nie jest wymagana!
 6. Grupa Odnowy w Duchu Świętym „MIRIAM” zaprasza we wtorek 21.04 w godz.18.00 – 21.00 na indywidualną modlitwę wstawienniczą do sali św. Franciszka w „Betanii”.
 7. Dnia 26.04 ministranci organizują kiermasz ciast, z którego dochód będzie przeznaczony na najbliższy wyjazd, 30.04 na mistrzostwa polski w piłce nożnej ministrantów oraz na pomoce dydaktyczne potrzebne
  w dalszej formacji.
 8. Informujemy, że osoby ze wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej z naszej parafii odwiedzają domy naszych parafian przy ul. Szolc-Rogozińskiego oraz Grzegorzewskiej w każdą środę od godz. 18.00 do 20.00. Pragną w ten sposób dzielić się swoim osobistym świadectwem spotkania z Chrystusem Zmartwychwstałym. Każda z tych osób posiada specjalne błogosławieństwo ks. proboszcza na piśmie dlatego prosimy, aby nie zamykać przed nimi swoich mieszkań.
 9. W dniu 26.04.2015 przeprowadzona zostanie kolejna, szósta akcja zbiórki krwi. Ambulans będzie stał przed kościołem w godzinach od 10.00 do 14.30. Osoby chcące oddać krew muszą okazać się dowodem osobistym. Szczegóły umieszczone są na stronie internetowej parafii oraz na plakatach , które zawiesimy na tydzień przed planowaną akcją. Przewidziany jest również poczęstunek w „Betanii” w postaci herbaty
  i ciasta. Serdecznie zapraszamy do licznego i czynnego udziału w tej pożytecznej akcji.
 10. Serdecznie zapraszamy na koncert poezji śpiewanej zespołu „Blessing”  zorganizowany dla uczczenia
  10-tej rocznicy odejścia Jana Pawła II do Domu Ojca oraz pierwszej rocznicy Jego kanonizacji. Koncert odbędzie się w naszym Kościele dniu 26 IV 2015 r., początek o godz.18.00. Podczas koncertu posłuchamy  poezji Karola Wojtyły do której członkowie zespołu skomponowali własne melodie. Piosenki będą przeplatane recytacją poezji Jana Pawła II w wykonaniu aktorki Ewy Kani.
 11. W dniach 5-6.06.2015r. organizowana jest pielgrzymka parafialna na Roztocze. Szczegółowy program znajduje się na tablicy ogłoszeń, w kruchcie kościoła i na stronie internetowej parafii. Koszt pielgrzymki wynosi 265zł/os. Zapisy wraz z pełną wpłatą u s. Janiny w zakrystii.