IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 15.03.2015 r.

1. Zapraszamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach. W niedziele o godz. 18.00 śpiewamy Gorzkie Żale, a w piątki odprawiamy Drogę Krzyżową: dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych o godz. 18.00 a dla młodzieży o godz. 20.00.
  2. W dzisiejszą niedzielę (a także w dwie następne) Zespół Parafialny Caritas będzie rozprowadzał świece na stół wielkanocny.
  3. W najbliższy poniedziałek, 16 marca o godz. 19.00 w „Betanii” rozpocznie się kolejna edycja kursu ALFA, który składa się z 10 spotkań wykładowych i dyskusyjnych. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej parafii, na plakatach w przedsionku kościoła lub bezpośrednio u ks. Witolda.
  4. W tym tygodniu, od poniedziałku do środy odbędą się rekolekcje wielkopostne dla uczniów ze 63 LO im. Lajosa Kossutha.
  5. Grupa Odnowy w Duchu Świętym „Miriam” zaprasza w najbliższy wtorek 17 marca
    o godz. 19.00 na Mszę św. połączoną z modlitwami o uzdrowienie.
  6. W czwartek 19 marca w liturgii Kościoła będziemy obchodzili Uroczystość Św. Józefa, patrona ojców rodzin i opiekuna Kościoła Świętego. W tym dniu rozpoczną się także obchody „Tygodnia dla życia”, a więc czas wzmożonej modlitwy o poszanowanie życia ludzkiego od poczęcia, aż do naturalnej śmierci.
  7. Informujemy, że w przyszłą niedzielę 22 marca w naszej parafialnej wspólnocie rozpoczną się rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi dominikanin o. prof. Jacek Salij. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do udziału w tych ćwiczeniach duchowych.
  8. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, która odbędzie się w sobotę 28 marca. Koszt pielgrzymki 60 zł. Zapisy w zakrystii
    u s. Janiny.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą nabyć można przy wyjściu z kościoła.
  10. Na kolejny tydzień Wielkiego Postu życzymy błogosławieństwa Bożego.