«

»

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM /04.01.2015/

  1. Dziś niedziela inkasencka. Ofiary na prace przy kościele można składać w Betanii u państwa Petrażyckich oraz w zakrystii.
  2. Informujemy, że dziś o godzinie 13.15 w sali koncertowej Domu Parafialnego Betania odbędzie się spotkanie opłatkowe Koła Przyjaciół Radia Maryja. Na spotkaniu będzie możliwość materialnego wsparcia tej katolickiej rozgłośni.
  3. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zostanie odprawione dzisiaj o godz. 18.30.
  4. Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Zapraszamy do modlitwy.
  5. We wtorek, 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek Mszy św. będzie niedzielny. Podczas każdej Mszy św. pobłogosławimy kredę i kadzidło, które będą rozprowadzane przez ministrantów. Ofiary przeznaczane są na fundusz ministrancki.
  6. 6 stycznia obchodzimy także Ogólnopolski Dzień Misyjny. Z tej okazji w naszej parafii będziemy gościć Seminarium Misyjne Redemptoris Mater. Ofiary składane w tym dniu będą przeznaczone na potrzeby seminarium. Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd z różnych krajów świata wykonywany przez seminarzystów. Krótki koncert odbędzie się po Mszy św. o godz. 10.30, a główny o godz. 18.00.
  7. Spotkanie młodzieży gimnazjalnej przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się wyjątkowo w drugi poniedziałek miesiąca – tzn. 12 stycznia o godz. 17.30 w Betanii.
  8. Chór CASTITUDO działający przy naszej Parafii zaprasza na KONCERT KOLĘD, który odbędzie się w naszym kościele 17 stycznia (w sobotę), o godzinie 20:00 (po Mszy Świętej wieczornej). Więcej informacji możecie Państwo znaleźć na plakatach umieszczonych w gablotach, przy wejściu do kościoła.
  9. Wznawiamy od 7 stycznia wizytę duszpasterską i przypominamy, że w tygodniu rozpoczynamy ją o godz. 16.30, a w sobotę o godz. 14.00 Plan wygląda następująco:

 

07.01 Środa – Szolc-Rogozińskiego 5 i 8

08.01 Czwartek – Szolc-Rogozińskiego 7, 9, 10 i 11

09.01 Piątek – Szolc-Rogozińskiego 12, 14 i 15

10.01 Sobota – Szolc-Rogozińskiego 17 i 19