«

»

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY /28.12.2014/

  1. Dziś w Uroczystość Świętej Rodziny na Mszy św. o godz. 12.00 pary małżeńskie będą odnawiać swoją przysięgę małżeńską.  Modlimy się w dniu dzisiejszym w sposób szczególny o potrzebne łaski dla każdej rodziny, która jest fundamentem całej wspólnoty ludzkiej.
  2. W dniu dzisiejszym o godz. 18.30 zapraszamy na nabożeństwo Maryjne.
  3. Na zakończenie roku kalendarzowego, 31.12.2014r. zapraszamy o godz. 18.30 na nabożeństwo dziękczynno-błagalne, w trakcie którego odśpiewamy hymn Ciebie, Boga, wysławiamy (będzie można uzyskać wtedy odpust zupełny). Tradycyjnie przed Mszą św. o godz. 19.00 zostanie złożone sprawozdanie z pracy duszpasterskiej i administracyjno-ekonomicznej naszej wspólnoty parafialnej. Tego dnia o godz. 24.00 zostanie odprawiona Msza św. za parafian.
  4. 01.2015r. obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to również Światowy Dzień Pokoju.Tego dnia można uzyskać opust zupełny za odśpiewanie hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź. Porządek Mszy św. będzie niedzielny.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Jak zawsze zachęcamy do czwartkowej adoracji w intencji powołań oraz do spowiedzi. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 8.00, Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17.00, w sobotę Msza św.
    o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 8.00 oraz nabożeństwo fatimskie.
  6. Na stoliku przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.
  7. Na rozpoczęty tydzień życzymy wszystkim wielu łask Bożych. Niech ten nadchodzący Nowy Rok będzie pełen nadziei i błogosławieństwa od Pana.