«

»

IV Niedziela Adwentu /21.12.2014/

 1. W dniu dzisiejszym o godz. 18.30 zapraszamy na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
 2. Dziś niedziela inkasencka. Ofiary na kościół można składać w Betanii u pp. Petrażyckich lub w zakrystii. Przy okazji informujemy, że dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej działającej w naszej parafii przygotowały kiermasz bożonarodzeniowy. Zapraszamy od godz. 10.00 do godz.14.30.
 3. Jeszcze dziś Caritas naszej parafii rozprowadza świece wigilijne i sianko. Można również zakupić opłatki, z których dochód przeznaczony jest na ogrzewanie kościoła.
 4. Informujemy, że pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta zbierają dziś przed kościołem datki na działalność placówki.
 5. Zachęcamy do spowiedzi w najbliższy poniedziałek i wtorek w czasie porannych Mszy św. oraz wieczorem od godz. 18.00.
 6. Informujemy, że w Wigilię oraz dni świąteczne kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 7. W święta porządek Mszy św. jak w niedzielę.
 8. Zapraszamy na Pasterkę o godz. 24.00 w Wigilię, którą poprzedzimy śpiewaniem kolęd.
 9. Episkopat Polski podjął decyzję o udzieleniu dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek, 26.12.2014, w święto św. Szczepana męczennika.
 10. W dniu dzisiejszym ks. prałat Tomasz Król obchodzi imieniny. Polecamy jego osobę modlitwie parafian i życzymy mu Bożego błogosławieństwa.
 11. Na ten czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim wielu łask Bożych oraz pokoju. Niech wydarzenie narodzin Jezusa Chrystusa będzie źródłem prawdziwej radości w waszym życiu osobistym
  i rodzinnym.