«

»

III Niedziela Adwentu /14.12.2014/

  1. W dniu dzisiejszym o godz. 18.30 zapraszamy do kościoła na Różaniec.
  2. Dziś oraz w następną niedzielę, Caritas naszej parafii rozprowadza świece wigilijne i sianko. Można również zakupić opłatki, z których dochód przeznaczony jest na ogrzewanie kościoła.
  3. Przypominamy, że zespół Parafialny Caritas prowadzi zbiórkę żywności na paczki świąteczne dla najbiedniejszych w Supermarkecie Gross przy ul. Hawajskiej. Jest również wystawiony kosz w kościele. Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce.
  4. Osoby chętne do włączenia się w przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży zapraszamy dziś o godz. 18.00 do dolnego kościoła. Spotkania odbywają się w każdą drugą niedzielę miesiąca. Serdecznie zapraszamy.
  5. Harcerze zapraszają w dniu dzisiejszym na kiermasz ciast. Dochód przeznaczony zostanie na zimowy wyjazd w czasie ferii.
  6. Zapraszamy również na kiermasz artystyczny w galerii parafialnej w Betanii.
  7. We wtorek 16.12 Odnowa Duchu Świętym zaprasza na indywidualną modlitwę wstawienniczą w godzinach 18.00 – 21.00 do sali św. Franciszka w Betanii.
  8. W imieniu sióstr franciszkanek z Lasek pragniemy podziękować za wsparcie finansowe dla ich pracy na rzecz niewidomych dzieci. Z ofiar za kalendarze misyjne zebranych podczas porannych Mszy św. w dniu 07.12.2014 siostry uzyskały sumę 2502,34 PLN.
  9. W czwartek 18 grudnia zapraszamy tradycyjnie na adorację i spowiedź od godziny 16 a w piątek 19 grudnia w naszej parafii odbędzie się dzień skupienia, który przygotuje nas duchowo na święta Bożego Narodzenia w tym dniu będzie możliwość uczestniczenia w Mszy św. o godz. 9.00 z nauką i o godz. 19 spowiadać będziemy od 8.30 i popołudniu od godz. 17. Nauki w dniu skupienia wygłosi ks. Prałat Tadeusz Bożełko – Kapelan Szpitala Onkologicznego.
  10. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

15.12 Poniedziałek ul. Strzeleckiego 4 i 6
16.12 Wtorek ul. Strzeleckiego 5 i 8
17.12 Środa ul. Szolc-Rogozińskiego 6
Wizytę rozpoczynamy o godz. 16.30. w tym roku wizytę duszpasterską zakończymy a wznowimy w styczniu 2015 roku.

11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, do której czytania serdecznie zapraszamy.

12. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego na kolejny tydzień Adwentu.