«

»

XXXIV Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata /23.11.2014/

  1. Dziś o godz. 18.30 zapraszamy do kościoła na nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny.
  2. Dziś po Mszy o godz. 12.00, z racji Uroczystości Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia, za którego publiczne odmówienie można uzyskać odpust zupełny.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu, który jest pobożnym i radosnym oczekiwaniem przygotowującym nas do uroczystości Narodzenia Pańskiego.
  4. We wtorek, 25.11 o godz. 18.30 zapraszamy do Kaplicy Niebieskiej na pierwsze spotkanie nowych Róż Różańcowych, które rozpocznie się Mszą św.
  5. Grupa Odnowy w Duchu Świętym „MIRIAM” zaprasza na Mszę Świętą o Duchu Świętym  we wtorek 25.11 o godz.19.00.
  6. Zapraszamy chętnych na spotkania grupy św. Tomasza z Akwinu w każdy piątek o godz. 18.00 do biblioteki parafialnej, przy kancelarii. W ramach spotkania rozważane są dokumenty papieskie oraz dzieła Doktorów Kościoła.
  7. Od poniedziałku, 01.12 rozpoczynamy w naszej parafii wizytę duszpasterską. Szczegóły będą podawane w ogłoszeniach parafialnych podczas niedzielnych Mszy oraz na stronie internetowej parafii.
  8. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na autokarową pielgrzymkę dziękczynną do Torunia w dniu 29.11.2014r. Planowany wyjazd autokaru o godz. 6.00, powrót do Warszawy ok godz. 23.00. Zapisy u s. Janiny w zakrystii.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku przy wyjściu z kościoła, można tam również nabyć ciekawą książkę pt.: „Bóg Ojciec mówi do swoich dzieci”. W Naszym Dzienniku natomiast, 27.11 wraz z gazetą otrzymamy Cudowny Medalik związany z objawieniami jakie otrzymała św. Katarzyna Labouré w 1830 r.