XXXIII Niedziela Zwykła,16.11.2014

1. Dziś o godz. 18.30 zapraszamy do kościoła na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Dziś niedziela inkasencka. Ofiary na prace prowadzone przy kościele można składać
    w Betanii u pp. Petrażyckich lub w zakrystii.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po Mszy o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia, za którego publiczne odmówienie można uzyskać odpust zupełny.
  4. We wtorki o godz. 19.00 w Domu Parafialnym Betania zapraszamy na kurs dla narzeczonych, którzy przygotowują się do sakramentu małżeństwa.
  5. Dyrektor Niepublicznej Specjalnej Szkoły Podstawowej „Krok po Kroku”, dziękuje parafianom za modlitwę oraz ofiary złożone do puszek na rzecz Szkoły. Zebrano kwotę 14 567zł.
  6. Arcybiskup Kard. Nycz zaprasza na spotkanie z cyklu „Myśląc z Wojtyłą… o III Nadzwyczajnym Zgromadzeniu Synodu Biskupów nad rodziną”. Debata odbędzie się w Domu Arcybiskupów Warszawskich, ul. Modowa 17/19, dn. 19.11 br. o godz. 18.00. Wstęp wolny.
  7. Przypominamy, że trwają katechezy neokatechumenalne dla dorosłych w każdy poniedziałek i czwartek
    o godz. 20.00 w dolnym kościele.
  8. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na autokarową pielgrzymkę dziękczynną do Torunia w dniu 29.11.2014r. Planowany wyjazd autokaru o godz. 6.00, powrót do Warszawy ok godz. 23.00. Zapisy
    u s. Janiny w zakrystii.
  9. Grupa Odnowy w Duchu Świętym „MIRIAM” zaprasza we wtorek  18 listopada na indywidualną modlitwę wstawienniczą w godz. 18.00 – 21.00 do Betanii do sali
    św. Franciszka.
  10. W sobotę, 22.11 w par. Wniebowstąpienia Pańskiego odbędzie się „Konferencja Wiary” pt. „Co mówi Duch Św. do Kościoła?” Wykładowcą będzie prof. Ralph Martin konsultor Papieskiej Rady ds. Nowej Ewangelizacji. Szczegóły na stronie internetowej: www.ruchwiary.pl.
  11. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na organizację Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku w Krakowie.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz odwiedzania sklepiku parafialnego
    w Betanii.
  13. Na rozpoczęty tydzień życzymy wszystkim Błogosławieństwa Bożego.