«

»

XXXII Niedziela Zwykła, 09.11.2014 – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

 1. Dziś o godz. 18.30 zapraszamy do kościoła na nabożeństwo różańcowe, a do Betanii na zebranie Kół Żywego Różańca.
 2. W poniedziałek, 10.11 zapraszamy o godz. 18.15 na nieszpory o św. Tomaszu Ap. oraz na Mszę św. o godz. 19.00 w intencji czcicieli św. Tomasza.
 3. We wtorek, 11.11 obchodzimy Święto Niepodległości. Tego dnia w sposób szczególny dziękujemy Bogu za dar wolności i na wszystkich Mszach modlimy się w intencji Ojczyzny. Msze św. odbędą się wg porządku niedzielnego.
 4. Przypominamy, że trwają katechezy neokatechumenalne dla dorosłych w każdy poniedziałek i czwartek
  o godz. 20.00 w dolnym kościele.
 5. Wspólnota neokatechumenalna z naszej parafii ewangelizuje chodząc po domach i dzieląc się swoim doświadczeniem wiary w środy w godzinach od 18.30 do 20.00 na ulicach Teligi i Strzeleckiego. Zachęcamy do słuchania ich świadectwa.
 6. W poniedziałki, o godz. 19.00 zapraszamy chętnych na Kurs Alfa, który odbywa się w Domu Parafialnym BETANIA. Szczegóły można znaleźć na plakatach oraz na stronie internetowej parafii.
 7. Osoby chętne na wyjazd do Pragi w ramach Europejskiego Spotkania Młodych Taizé, zapraszamy w każdy piątek o godz. 20.00 do Betanii. Warunkiem pielgrzymowania jest uczestnictwo w spotkaniach formacyjnych oraz zgłoszenie do 22.11.
 8. Chętnych do włączenia się w modlitwę różańcową zapraszamy do uczestnictwa w Różach Różańcowych. Zgłoszenia prosimy kierować do ks. Pawła.
 9. W naszej archidiecezji trwają Katechezy Warszawskie, skierowane głównie do osób dorosłych. Spotkania poświęcone są tematowi sumienia. Odbywają się w czwartki
  w kościele św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu o godz. 19.00.
 10. Dziś przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary na odbudowę katedry w Sosnowcu, która uległa zniszczeniu podczas pożaru 29.10 br.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz odwiedzania sklepiku parafialnego
  w Betanii gdzie można nabyć ciekawe pozycje książkowe.
 12. Dziękujemy za ofiary na rzecz prac prowadzonych przy parafii.
 13. Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa na rozpoczęty tydzień.