«

»

Ogłoszenia parafialne – XXIII Niedziela Zwykła, 07.09.2014

1. Nabożeństwo adoracyjne do Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 18.30.
2. Dziś niedziela inkasencka. Ofiary na prace przy kościele, za które składamy serdeczne Bóg zapłać, można składać w Betanii u pp. Petrażyckich i w zakrystii.

3. Dziś o godz. 13.20 w Sali Koncertowej Domu Parafialnego „BETANIA”, odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. W programie: spotkanie z ks. Proboszczem oraz projekcja filmu „Metr nad ziemią”. W trakcie trwania spotkania, będzie możliwość wsparcia materialnego dla Radia Maryja i Telewizji Trwam.
4. W poniedziałek, 08 września w liturgii obchodzimy święto Narodzenia NMP.
5. Grupa Odnowy w Duchu Świętym „MIRIAM” zaprasza na Mszę o Duchu Św., we wtorek
9 września o godzinie 19.00.
6. W środę, 10 września o godz. 18.15 Nieszpory ku czci św. Tomasza Ap.
7. W sobotę, 13 września o godz. 20.00 zapraszamy na Różaniec fatimski.
8. W następna niedzielę, 14 września na Mszy św. dla dzieci o godz. 10.30 będzie poświęcenie tornistrów szkolnych.
9. Spotkanie Żywego Różańca w niedzielę, 14.09 o godz. 18.00 w Niebieskiej Kaplicy.
10. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę na Św. Krzyż prosimy o wpłacanie pieniędzy.
11. W naszej parafii działa Chrześcijańska Poradnia Psychologiczna BETANIA powstała, aby służyć profesjonalną pomocą psychologiczną mieszkańcom parafii św. Tomasza Ap. oraz całego Ursynowa. Poradnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 15.00-20.00. Prosimy
o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. Szczegóły w gablotach oraz na stronie internetowej.
12. Chór CASTITUDO działający przy naszej Parafii ogłasza nabór. Serdecznie zapraszamy na przesłuchania, które odbędą się 15 września (w poniedziałek) o godzinie 20:00, w Sali Różańcowej Domu Parafialnego BETANIA. Więcej informacji można znaleźć na plakatach umieszczonych w gablotach lub u Pana Andrzeja – organisty. Znajomość nut nie jest wymagana!
13. Zbliża się „Tydzień Wychowania” organizowany przez Konferencje Episkopatu Polski pod hasłem: „Prawda fundamentem wychowania”. Modlimy się za dzieci i młodzież aby nie ulegała presji nowym, niebezpiecznym ideologiom i czuła się bezpiecznie w szkole.
14. Przypominamy, że w tym miesiącu, w dniach 21-23 września będziemy przeżywać w naszej parafii wizytację kanoniczną ks. bpa Rafała Markowskiego, który spotka się ze wszystkimi wspólnotami, z całą parafia a także odwiedzi szkoły i szpitale znajdujące się na terenie parafii.
15. Dziękujemy za ofiary na Kościół w Iraku. Zebraliśmy 9800zł.
16. Dziękujemy serdecznie za ofiary na rzecz prac prowadzonych przy naszej parafii i życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa.