Ks. Tomasz Chruścik (2012-2014)

Ks. Tomasz Chruścik pochodzi z Mińska Mazowieckiego. Urodził się 24 września 1979 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 2 czerwca 2012 roku z rąk J.E. Ks. Kardynała Kazimierza Nycza.

Po maturze ks. Tomasz uczył się w szkole fizjoterapii a następnie w szkole policealnej o specjalności informatyka. Przed Seminarium pracował w szkole jako administrator sieci komputerowej a także prowadził własną firmę. Po dwóch latach studiów informatycznych wstąpił do Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie. Ksiądz Tomasz lubi czytać, grać na gitarze i fotografować. Gdy tylko czas mu pozwala lubi wyskoczyć na kilkudniową wycieczkę rowerową lub na narty, a gdy ma mniej czasu chodzi na basen lub zwiedza okolicę na rowerze. Jest instruktorem ZHP. W Kościele jest związany z Odnową w Duchu Świętym oraz rekolekcjami dla dzieci i młodzieży w Mikaszówce.