«

»

Zmiany personalne w naszej parafii

Ks. Kardynał Kazimierz Nycz odwołał z funkcji wikariusza naszej parafii ks. Tomasza Chruścika i mianował go wikariuszem parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Piastowie. Ks. Tomaszowi serdecznie dziękujemy za jego ofiarną, gorliwą i owocną posługę.

Ksiądz Radosław Pleskot, posługujący w naszej parafii przez ostatni rok został mianowany wikariuszem parafii św. Marii Magdaleny na Wawrzyszewie.

Z racji okresu urlopowego obu księży będziemy żegnać w niedzielę, 24.08, na Mszy św. o godz. 10.30.

Ks. Kardynał mianował kapelanem szpitala onkologicznego i rezydentem naszej parafii ks. prałata Tadeusza Bożełkę. Witamy go bardzo serdecznie, życząc błogosławieństwa Bożego w posłudze duszpasterskiej.

Do pracy w naszej wspólnocie parafialnej skierowany został także ks. dk. Tomasz Śliwiński, który swoją posługę rozpocznie 29.08.